Choď na obsah Choď na menu
 


Trnavský vianočný smeč 2018

Nohejbalový klub SLÁVIA TRNAVA vďaka finančnej podpore MESTA TRNAVA usporiada v sobotu 22.12.2018 v Mestskej športovej hale v Trnave ( Rybníková 15 ) už 23. ročník medzinárodného turnaja v nohejbale trojíc TRNAVSKÝ VIANOČNÝ SMEČ. Turnaj má aj podtitulok MEMORIÁL RÓBERTA ZWIRŽINU st., ktorý je spomienkou na nášho bývalého spoluhráča, trénera a hlavne dobrého priateľa. Róbert Zwiržina st. bol zakladateľom a dlhoročným organizátorom tohto turnaja.

                            

Napriek priestorovým a časovým obmedzeniam bude turnaj patriť medzi najväčšie na Slovensku. Kôli obmedzenému počtu mužstiev dostali tento rok prednosť najmä zahraničné mužstvá a mužstvá z vyšších súťaží, poprípade mužstvá tzv. nohejbalových legiend. Očakáva sa silná konkurencia zo Slovenska a Česka, účasť prisľúbilo viacero hráčov z prvej slovenskej ligy a českej extraligy. Účasť prisľúbili aj bývalý majster sveta Marek Novosad, aktuální víťazi českej aj slovenskej extraligy. Tento rok bude súboj prvenstvo obzlášť zaujímavý - titul bude obhajovať tím KAC Košice v mierne pozmenej zostave. V tomto tíme sa predstaví aj smečiar Branislav Belko, ktorý s tímom Reklama MH zvíťazil v ročníkoch 2013-2016. Ich súpermi v boji o prvenstvo budú najmä hráči Ján Brutovský a Ladislav Stupák z NK Climax Vsetín. Obaja patria medzi hviezdy slovenskej reprezentácie, ktorá v tomto roku získala krásne 3 strieborné medialy na MS 2018 v Rumunsku. Ján Brutovský taktiež viacnásobným členom víťazného tímu na tohto turnaji.

O popredné miesta na turnaji sa budú uchádzať aj hráči NK Slávia Trnava, ktorým v tejto sezóne tesne unikol titul v 2. SNL-západ.

Turnaj začína o 8:45 slávnostným zahájením, nasledujú súboje v skupinách. Vyraďovacia časť príde na rad v poobedných hodinách. Predpokladaný čas finálového zápasu je medzi 16:00-17:00. 

Diváci sú srdečne vítaní - VSTUP JE ZDARMA !!!

 

Propozície:

  • Prezentácia mužstiev 8:00-8:30
  • Zahájenie turnaja cca 8:45
  • Predpokladaný počet mužstiev 16
  • 2 kurty
  • Základné skupiny doobeda, play-off poobede, finále cca o 16:00-17:00
  • Systém hry určí usporiadateľ podľa počtu prihlásených družstiev
  • Jedna kategória (bez obmedzenia úrovne ligy)
  • Hrá sa podľa českých pravidiel nohejbalu (2 dopady, set do 10)
  • Občerstvenie zabezpečené
  • Družstvá na popredných miestach budú odmenené vecnými cenami

pre viac informácií kontaktujte: Peter Hlinka, +421-907-542254,  peter.hlinka@pobox.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.